Технічні характеристики

06-Ice_ok-156x156 Тип спорту
Черевики призначені для катання на ковзанах.
02-Figures_ok-156x156 Призначення
Черевики призначені для виконання обов’язкових елементів.
01-Dance_ok-156x156 Призначення
Черевики призначені для танців на льоду.
05-Synchro_ok-156x156 Призначення
Черевики призначені для синхронного катання.
04-Show_ok-156x156 Призначення
Черевики призначені для шоу-танців.
freest-vle-pair-s Призначення
Черевики призначені для одиночного і парного катання.
* Число вказує на кількість обертів.
08-Natural-Leather_ok-156x156 Шкіра
Використання шкіри забезпечує високий рівень комфорту та відмінний рівень виконання різних елементів. Дотримуючись традиції, RISPORT виробляє 100% шкіряний верх ручної роботи.
11-Microfiber_ok-156x156 Мікрофібра
Верх черевика виготовлений зі спеціальної мікрофібри, що має характеристики, схожі з характеристиками натуральної шкіри, яка поєднує в собі надзвичайну легкість з чудовими технічними властивостями, такими як стійкість до стирання і міцність, а також високу повітропроникність.
10-Synthetic_ok-156x156 Синтетичний матеріал
Верх черевика виготовлений зі спеціального синтетичного матеріалу, що має характеристики, схожі з характеристиками натуральної шкіри, яка поєднує в собі надзвичайну легкість з чудовими технічними властивостями, такими як стійкість до стирання і міцність, а також високу повітропроникність.
water-repellent-treatment Водовідштовхуюча обробка
Верх черевика з водовідштовхуючою обробкою.
12-Aloe-Microfiber-lining_ok-156x156 Мікрофібра з обробкою алое
Підкладка з мікроволокна забезпечує найвищий рівень спортивних результатів завдяки своїм властивостям, які підвищують чутливість стопи, контроль коника і підтримку стопи. Це також дуже міцний матеріал і, отже, забезпечує тривалий строк служби. Спеціальна обробка Алое також надає антибактеріальні властивості.
14-Microfiber-Lining_ok-156x156 Мікрофібра
Підкладка з мікрофібри забезпечує максимальний комфорт завдяки своїм властивостям, підвищує чутливість стопи, контроль ковзана і фіксацію ноги. Цей матеріал також має високу міцність і зносостійкість.
13-Tessuto-3D-lining_ok-156x156 Тривимірна тканина
Підкладка з нової тривимірної тканини володіє високою пружністю і здатна амортизувати удари, не зазнаючи змін завдяки своїй товщині. Крім того, ця тканина забезпечує комфорт і високу зносостійкість.
15-Fabric-Lining_ok-156x156 Тканина
У якості підкладки використовується спеціальний матеріал, що забезпечує комфорт для ніг, довговічність і добру повітропроникність.
16-Sole-Single-Layer_ok-156x156 Один шар із шкіри
Підошва складається з 4 мм одношарової шкіри з шкіряним каблуком, зі вставкою з ультралегкого термопластичного матеріалу для зниження ваги.
15-Sole-double-Layer_ok-156x156 Два шари із шкіри
Підошва складається з 8 мм двошарової шкіри з шкіряним каблуком, зі вставкою з ультралегкого термопластичного матеріалу для зниження ваги.
20-Thermoplastic-w-leather_ok-156x156 Термопластичний матеріал оснащений вставкою з натуральної шкіри
Підошва виготовлена ​​з термопластичного матеріалу для додання легкості черевику, зниження вібрації і високої точності кріплення леза. Каблук для додаткової легкості виконаний також з надлегкого термопластичного матеріалу і оснащений вставкою з натуральної шкіри.
18-Thermoplastic-Sole_ok-156x156 Термопластичний матеріал
Термопластичний матеріал, з якого складається підошва, і спеціальна структура всередині каблука приводить до зменшення ваги та вібрації.
18-Sintetic-Sole_ok-156x156 Синтетичний матеріал
Синтетичний матеріал, з якого складається підошва, і спеціальна структура всередині каблука приводить до зменшення ваги та вібрації.
33-Special-Reinforcement_ok-156x156 Зони підвищеної жорсткості
Бокові частини черевика RISPORT укріплені таким чином, щоб максимально убезпечити гомілкостоп спортсмена, не знижуючи при цьому рівень пластичності черевика.
22-Ultra-Padded_ok-156x156 Задня частина і язик
Задня частина і язик фігурного черевика оброблена спеціальною ультрам’якою вставкою для захисту ахіллового сухожилля і збільшення амплітуди руху ноги.
23-Padded-all-around_ok-156x156 Задня частина черевика
Задня частина фігурного черевика оброблена спеціальною ультрам’якою вставкою для захисту ахіллового сухожилля і збільшення амплітуди руху ноги.
23-Padded-lower-rear-profile_ok-156x156 (1) Занижена задня частина черевика
Занижена задня частина фігурного черевика (-1.5 см) оброблена спеціальною ультрам’якою вставкою для захисту ахіллового сухожилля і збільшення амплітуди руху ноги.
26-All-around-cuff-profile_ok-156x156 Задня частина черевика
Задня частина фігурного черевика оброблена спеціальною м’якою вставкою для захисту ахіллового сухожилля і збільшення амплітуди руху ноги.
34-Stiffness_ok-156x156 Жорсткість / Підтримка
Черевики мають різний ступінь жорсткості для задоволення різних потреб спортсменів.
size12-156x156 Розмір
Черевики доступні у різних розмірах, щоб задовольнити потреби спортсменів.
36-Comfort_AA_B_C-width_ok-156x156 Ширина
“АА”, “В” і “С” і “Comfort” – це репортери, затверджені тисячами спортсменів та ентузіастів. Багато черевиків передбачають різну ширину, щоб відповідати різним потребам спортсменів.
31-Termoformabile_ok-156x156 Індивідуальність
Всі ковзани виробництва компанії RISPORT термоформуючі. Завдяки цій технології, будь-який черевик RISPORT можна рівномірно нагріти, максимально пристосовуючи його до форми вашої ноги.
29-Air-flow-system_ok-156x156 Система вентиляції
Невеликі отвори на язику черевика разом з високотехнологічно вентильованою підкладкою сприяє безперервній циркуляції повітря усередині ковзана.
35-Anatomical_ok-156x156 Анатомічні вставки
Верх черевика, підкладка і додаткові м’які вставки скроєні таким чином, щоб ковзан максимально щільно охоплював стопу, забезпечуючи належний рівень комфорту спортсменові і додавав необхідну стійкість.
30-Angled-Sole_ok-156x156 Округлена підошва
Округлена підошва дозволяє фігуристам досягти найгостріших кутів нахилу ковзана до льоду при катанні.
32-Softer-lacing-zone_ok-156x156 Пом’якшена зона шнурування
Компанія RISPORT подбала про пом’якшення зони шнурування з метою забезпечення максимального комфорту при туго затягнутому черевикові.
28-Lightweight-materials_ok-156x156 Акцент на легкості
RISPORT проводить величезну роботу по зниженню ваги всіх частин ковзана без шкоди для якості і надійності. Компанія пропонує широкий спектр підошов: одношарові і двошарові шкіряні підошви, термопластичні підошви і підошви з надлегкими вставками.