Технічна досконалість

Якість і увага до кожної деталі:

Ковзани RISPORT виготовляються вручну і проходять спеціальний контроль для забезпечення найвищої якості, максимального комфорту і бездоганного виступу.
Така технічна досконалість є результатом сучасних технологічних інновацій і досліджень, а увага виробників до деталей зосереджено так, щоб кінцевий продукт мав збалансоване поєднання легкості і міцності, сучасності та елегантності.

За допомогою Risport ви зможете знайти своє ідеальне рішення для тренувань і виступів, в повній мірі розкривши свій потенціал.

Всі ковзани виробництва компанії Risport термоформуючі. Завдяки цій технології, будь-який черевик Risport можна рівномірно нагріти, максимально пристосовуючи його до форми вашої ноги.

Стопа завжди була в центрі уваги при розробці нових технологій RISPORT. Досягнення комфортної посадки черевика є нашим першочерговим завданням. За допомогою 3D сканера компанія RISPORT точніше аналізує будову стопи, що дозволяє пристосувати черевики до конкретних цілей споживачів.

RISPORT проводить величезну роботу по зниженню ваги всіх частин ковзана без шкоди для якості і надежності.Компанія пропонує широкий спектр підошов: одношарові і двошарові шкіряні підошви, термопластичні підошви і підошви з надлегкими вставками.

Бокові частини черевика RISPORT укріплені таким чином, щоб максимально убезпечити гомілкостоп спортсмена, не знижуючи при цьому рівень пластичності черевика.

Невеликі отвори на язику черевика разом з високотехнологічно вентильованою підкладкою сприяє безперервній циркуляції повітря усередині ковзана.

Компанія RISPORT подбала про пом’якшення зони шнурування з метою забезпечення максимального комфорту при туго затягнутому черевикові.

Округлена підошва дозволяє фігуристам досягти найгостріших кутів нахилу ковзана до льоду при катанні.

Використання натуральних матеріалів забезпечує відмінну естетику черевика і високий ступінь комфорту спортсмена. У більшості ковзанів RISPORT як підошва, так і верхня частина черевика виготовлені вручну з натуральної шкіри.

Верх черевика, підкладка і додаткові м’які вставки скроєні таким чином, щоб ковзан максимально щільно охоплював стопу, забезпечуючи належний рівень комфорту спортсменові і додавав необхідну стійкість.